Acıbadem Halı Yıkama 0 543 930 0538

Acıbadem Halı Yıkama Kolaylığı

Acıbadem semtinde bireysel ve kurumsal müşterilerimize uzun zamandır halı yıkama çözümlerimiz ile yanıt vermekteyiz. Özellikle evlerde bulunan halıların ev hanımları tarafından yıkanması pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bunlar arasında yoğun su sarfiyatı bedensel yaşanan problemler ve halının tam olarak temizlenmemesi başta gelmektedir. Evlerde yıkanmakta olan halılarda halının gözeneklerine işleyen halı akarı ve bakteriler kesinlikle ortadan kaldırılamamaktadır. Ancak firmamızın sunmuş olduğu Acıbadem halı yıkama çözümleri halıda derinlemesine bir temizlik uygulaması meydana getirmektedir. Dolayı en kalın halılarda dahi gözeneklerdeki halı akarları ve bakteriler tamamen ortadan kaldırılmakta. Halı istenen hijyen standartlarına kolaylıkla getirilebilmektedir. Tüm bu opsiyonlardan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçerek Acıbadem halı yıkama opsiyonlarından size uygun olanını talep etmektir.

En Yeni Acıbadem Halı Yıkama Çözümleri

Halılarda derinlemesine temizliğin gerçekleştirilebilmesi için Acıbadem halı yıkama çözümleri içerisinde buharlı halı yıkama özel bir yerde bulunmaktadır. Zira yüksek oranda buhar üretmekte olan makinelerle birlikte halılar deforme olmadan renk atmadan aynı zamanda hijyen standartları maksimum seviye çıkartılarak kısa bir süre içerisinde temizlenebilmektedir. Aynı şekilde kuru köpüklü yıkamada da istediğiniz hijyen standartlarını halılarda gerçekleştirebilmekteyiz. Acıbadem halı yıkamaları çözümleri içerisindeki ıslak yıkamalarda şampuan kalitesi ve kullanılan makine kalitesi oldukça önemlidir. Firmamız insan sağlığına duyarlı ve kesinlikle cilt ve solunum problemleri çıkartmayan şampuanlarla halıları yıkamaktayız. Yıkama işleminin hemen ardından kurutma aşamasına geçildiğinde de kapalı kurutma dolapları kullanılarak halılarda polen toz gibi istenmeyen unsurların birikmesine müsaade edilmemektedir. Bu şekilde halılar tamamen kurutulduktan sonra vakumlu poşetlerle ambalajlanarak tekrar size iade edilmektedir.

Uygun Fiyatlı Acıbadem Halı Yıkama Alternatifleri

Halı yıkama uygulamalarının tamamında hem halının hiyjen standartlarına dikkat edilmektedir hem de halının dokusu muhafaza edilmektedir. Acıbadem halı yıkama çözümlerinin tamamında modern uygulamalar devreye girdiğinden dolayı müşteri memnuniyetiyle karşılaşılan işlemler gerçekleştirilmektedir. Halılarınız kısa sürede kurutulup paketlenerek size teslim edilmekte ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden çözümler sunmaktadır. Böylece çok kısa bir süre içerisinde halılar temizlenerek halılarınızın ömrü uzatılmaktadır.

No Comments Yet.

Leave a comment

%d blogcu bunu beğendi: