Q?

Halı yıkamada kullandığınız kimyasallar sağlığa zararlı mı?

A.

Halılarınızı bize teslim ettikten sonraki tüm aşamalarda kullandığımız tüm ürünler halı yıkama üzerine özel üretilmiş temizlik maddeleridir. Hiçbir yan etkisi veya sağlığa zarar verecek bir kimyasal içermediği gibi derinlemesine temizliği sizlere sunmaktadır.

Q?

Halı yıkama sonrası halılarım zarar görürler mi?

A.

Halılarınız yıkanırken doğru yöntemler ve kimyasallar kullanılmaz ise halılarınız deforme olup, renk kaybı yaşayabilirler. Firmamız halılarınızı son teknoloji makineler ile önce vakumlayarak tozdan arındırıyor daha sonra sadece halı yıkamada kullanılan deterjanları suyun sıcaklığına bile özen göstererek yıkama işlemi gerçekleştiriliyor.

Q?

Halı yıkandıktan sonra hizmet vermeye devam ediyor musunuz?

A.

Halılarınızı evinizden aldıktan sonra size teslim edene kadar geçen sürede tüm sorumluluk firmamıza aittir. Her ne olursa olsun bir sorun yaşamanız halinde kaybınızı telafi etmek adına tüm halılarınız garantimiz altındadır.

Q?

Halılarımız hangi koşullarda yıkanıyor?

A.

İşimiz halı yıkama olduğu için halılarınız tamamen kapı ortamlarda hijyenik koşullarda yıkanıyor. Kurutma aşamasında ise klimalı özel kurutma alanlarımızda toz ve kir görmeden kurutulduktan sonra sizlere teslim ediliyor.

Q?

Halılarımı ne kadar sıklıkla yıkatmam doğrudur?

A.

Birçok ev hanımı yılda bir defa yıkatsalar da bizce yılda en az iki defa yıkatılması gerekmektedir. Kullandığınız alanlara ve evdeki küçük bireylerin sürekli olarak temas ettiği için bu size olan bir öneridir.

Q?

Halı Servisleriniz Ücretli mi?

A.

Halılarınızı evinizden alıp, yıkama işlemi bittikten sonra özenle paketleyip tekrar istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bunun için hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Q?

Halı yıkamada garanti veriyor musunuz?

A.

Halı yıkama hizmetlerimizde halılarınızın temizliği konusunda %100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız. Her aşaması kontrol edilerek gerçekleştirilen halılarınızdan yine de memnun değilseniz ücretsiz olarak tekrar yıkama işlemi gerçekleştirebiliriz.