Bostancı Halı Yıkama 0 543 930 0538

Bostancı Halı Yıkama Taleplerine Modern Yanıtlar

İstanbul'un en eski ve en köklü semtlerinden birisi olan Bostancı'da uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin halılarını tertemiz ve ilk günkü gibi canlı bir şekilde görebilmeleri için gayret göstermekteyiz. Bostancı halı yıkama uygulamaları ile hitap ettiğimiz müşterilerimiz halıların temizlik standartlarından oldukça memnun olmaktadır. Bunun sağlanabilmesi için son derece modern temizlik makineleri kullanılmakta en kaliteli temizlik şampuanları devreye girmektedir. Ayrıca alanında uzman olan bir teknik kadro ile hizmet verdiğimiz için halılar dokusuna göre ayrı ayrı yıkandığından dolayı müşteri memnuniyeti her zaman zirvede tutulmaktadır. Bostancı halı yıkama talebi olduğunda çok hızlı bir şekilde evinize veya işyerinizde ücretsiz nakliye aracımızla gelerek halılarınızı alıp tesis bünyemize getirmekteyiz.

Halı Yıkama Aşamaları Nelerdir?

Tesis bünyesinde getirilmiş olan halılar öncelikli olarak doku analizine tabi tutulmaktadır. Halıların doku analizinin doğru bir şekilde yapılabilmesi halının uzun ömürlü olması açısından da son derece önemlidir. Akrilik olan halılar ayrı standartlarda yıkanırken yün, el dokuma ve step halılar için farklı çözümler yine firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Ayrıca halı tamiratı gibi ekstra hizmetlerin de bulunmuş olduğu Bostancı halı yıkama tesisimizde halılarınız modern uygulamalarla konveyör bant sistemine alınarak temizlenmektedir. Hiçbir aşamada el değmediğinden dolayı hijyen standartları her zaman maksimum seviyelerde yer almaktadır. Tüm yıkama aşamalarından sonra halıların kurtulmasına geçildiğinde kullanılmakta olan firmamızın sunmuş olduğu kapalı kurutma dolapları oldukça beğenilmektedir. Kapalı kurutma dolapları uygulandığından dolayı halılarda toz ve bakteri gibi istenmeyen unsurların çoğalmasına olanak tanınmamaktadır.

Halı Yıkama Ekonomik Fiyat Çözümleri

Evlerde bulunan bütün halılarınızın tesis bünyesine getirilmesinde bile maksimum 3 gün içerisinde size halıları tamamen temizleyerek kurutup vakumlu poşetler ile teslimat yapmaktayız. Bostancı halı yıkama çözümleri oldukça hızlı bir şekilde müşterileri mağdur etmeden gerçekleştirilmektedir. Kalite standartlarından taviz verilmeden oldukça hijyenik bir şekilde halılarınızı temizleyerek size teslim kısa bir süre içinde teslim etmekteyiz. Son derece ekonomik fiyatların geçerli olduğu Bostancıda halı yıkama uygulamalarıyla evinizdeki temizlik standartlarını kısa süre içerisinde yükseltmekteyiz.

No Comments Yet.

Leave a comment

%d blogcu bunu beğendi: