Göztepe Halı Yıkama 0 543 930 0538

Göztepe Halı Yıkama ile El Değmeden Temizlik

İstanbul'un en hareketli ve elit semtlerinden birisi olan Göztepe oldukça kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Uzun zamandır hizmet vermekte olduğumuz Göztepe'de el değmeden halı temizliği gerçekleştirerek bölge halkını mutlu etmekteyiz. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan halıların çok kısa bir süre içerisinde tozu ve bakteriyi bünyesine hapsetmesi ile birlikte halılar insan sağlığını da tehdit etmeye başlamaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan Göztepe halı yıkama çözümleriyle halılar istenen hijyen standardına kolaylıkla yükseltilebilmektedir. Böylece evlerde uygulanan amatör temizlikle beraber tozdan ve halı bakterilerinden tam olarak arındırılamayan halılar tesis bünyemizde kolaylıkla temizlenip maksimum 3 gün içerisinde size tekrar teslim edilmektedir. Üstelik tüm uygulamalar sırasında halılarınızın getirilip götürülme aşamasında ücretsiz nakliye gibi bir opsiyon da firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Böylece Göztepe halı yıkama çözümlerimize müracaat ettiğinizde hem ekonomik hem de dünya standartlarında temizlik uygulamalarından sonuna kadar istifade edebilirsiniz.

En Hijyenik Göztepe Halı Yıkama Çözümleri

Halıların istenen hijyen standartlarına getirilebilmesi için öncelikli olarak el değmeden yıkama yöntemi devreye girmektedir. Böylece evinizden alınmış olan halılar dokusuna göre analiz edildikten sonra hassasiyet derecesine uygun olan temizlik çözümlerine tabi tutulmaktadır. En modern makineler kullanıldığından dolayı kesinlikle sıfır hata payı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Göztepe halı yıkama çözümlerinde halılarınızda renk atma veya deforme olma gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Bunun sağlanabilmesi için teknik kadromuz sürekli olarak oto kontrol mekanizmasını devreye sokarak halıların temizleme aşamalarını tamamında devreye girmektedir. Bu şekilde halı temizliğinde insan ve çevre sağlığına duyarlı olan kimyasallar tercih edilerek halılardaki lekeler kirler tamamen arındırılabilmektedir. Bunun sağlanabilmesi için en kaliteli halı şampuanları ve temizlik materyalleri firmamız tarafından kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Göztepe Halı Yıkama Çözümleri

Tesis bünyemizde hassas olan halılar için ayrı bir halı yıkama portföyü devreye girerken el dokuma ve step halılar için de yine farklı temizlik uygulamaları kullanılmaktadır. Böylece halının dokusuna uygun bir şekilde Göztepe halı yıkama çözümleri müşterilerimize hitap etmektedir. Bütün halılarda aynı hassasiyet gösterilmektedir. Dünya standartlarında hizmeti oldukça ekonomik fiyatlara sunmaktayız. En uygun fiyatla Göztepe halı yıkama çözümleri firmamızın bünyesinde yer alırken tamamen garantili opsiyonlarla beraber müşterilerimize hitap etmekteyiz.

No Comments Yet.

Leave a comment

%d blogcu bunu beğendi: