Ataşehir Halı Yıkama 0 543 930 0538

Ev ve İşyeri Halılarınız İçin Yıkama

Halılar ev ve iş yerlerimizde kullanılan eşyalarda birisidir. Kültürümüzde yerler genelde boş bırakılmaz ve halılar kullanılır. Bu sebeple de halıların kullanımı yoğun olarak görülmektedir. Birde bu halılar yoğun kullanılan bir alanda tercih edilmekte ise kirlenmesi ve leke oluşması kaçınılmazdır. Halı yıkama işlemi bu tarz halılarda ve tüm halı çeşitlerinde belli dönemler halinde uygulanmalıdır. Halıların temizliği öncelikli olarak sağlık açısından önem arz etmektedir. İçerisinde birikmesi muhtemel toz, kir ve benzeri şeylerin evimizden ve halıdan uzaklaştırılması için önemli bir konudur. Bu sebeple de halı temizleme ve yıkama işlemine önem verilmeli, toz ve kirden kurtularak sağlıklı bir ortam oluşturulmalıdır.

Tecrübeli ve Kaliteli Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi ile ilgili bilgi ve tecrübe ile özel hizmet sunulmaktadır. Halılarınız yıkama işlemi için adresinizden teslim alınmaktadır. Teslim alma işlemi için halı sayısı ve ebatları yazılı bir makbuz sizlere sunulmaktadır. Daha sonra yıkama tesisine getirilen halılar makineler ile yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Halı yıkama işlemi sonrasında kapalı ortamlarda kurutulmaktadır. Kapalı ortamda yapılan kurutma halıların toz ve kirden uzak olmasını sağlamaktadır. Yıkanmış olan ve kurutulan halılar daha sonra özel poşetlere konularak teslim işlemini beklemektedir. Halı temizleme ve yıkama işlemine tabi tutulmuş halılarınız teslim edilirken tekrar kirlenmesin diye konulan poşetler sizin içinde kolaylık oluşturacaktır.

Özel Halı Temizleme, Yıkama Ekipmanı

Halı yıkama işlemleri için öze ekipman gerekmektedir. İşletme olarak tüm işlemlerimiz bu özel ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Ekipmanların en önemlisi halı yıkama makinesidir. Halı yıkamak için özel olarak üretilmiş olan makineler ile yapılan yıkama işlemi hem daha iyi sonuç vermekte hem de halıya zarar vermemektedir. Halılarınız için kullanılan özel başlıklar sayesinde de halı üzerinde birikmiş olan kir, saç ve tozlar halıdan uzaklaştırılabilmektedir. Bununla birlikte halılar için özel olarak üretilen deterjanlar tercih edilmektedir. Bu deterjanlar halılardaki leke ve tozları çıkartıp atmak için üretilmiştir. Bunun yanı sıra halı temizleme yıkama işlemi sonucunda halılarınızın daha yumuşak kalması sağlanabilmektedir. Aynı zamanda özel kokuları sayesinde hem halılarınızın hem de evinizin güzel kokular ile dolması temin edilmektedir.

No Comments Yet.

Leave a comment

%d blogcu bunu beğendi: