Kozyatağı Halı Yıkama 0 543 930 0538

Kozyatağı Halı Yıkama İle Dünya Standartlarında Hizmet

Uzun zamandır Kozyatağı semtinde halı yıkama çözümlerimizle hem bireysel müşterilere hem de kurumsal taleplere yanıt vermekteyiz. İşyerlerinde ofislerde bulunan halılarla beraber konutlarda ve evlerde yer alan bütün halı tipleri firmamız bünyesinde getirilerek kolaylıkla temizlenmektedir. Kozyatağı halı yıkama çözümlerinden istifade etmek için telefonla randevu almanız yeterlidir. En kısa süre içerisinde kendi nakliye aracımızla ücretsiz bir şekilde halılarınızı alıp tesis bünyemize getirmekteyiz. Tesis bünyesine getirilmiş olan halılar dünya standartlarında yıkama çözümleriyle maksimum 3 gün içerisinde temizlenip paketlendikten sonra tekrar size iade edilecektir. Böylece Kozyatağı halı yıkama uygulamalarının tamamı müşteri memnuniyetiyle karşılanmakta ve müşterilerimiz Uzunca bir süre halılardan ayrı kalmamaktadır.

Kozyatağı Halı Yıkama Uygulamalarında Hijyen Standartları

Halı yıkama işlemlerinin tamamında en önemli olan unsur hijyen standartlarının yakalanabilmesidir. Firmamız tarafından belirlenmiş olan hijyen standartları maksimum seviyelerde yer aldığından dolayı halılar kesinlikle deforme olmadan ve renk atması gibi problemlerle karşılaşmadan temizlenebilmektedir. Bunun sağlanabilmesi için Kozyatağı halı yıkama çözümlerinde el değmeden otomasyon sistemiyle makineler devreye girmektedir. Ancak bütün yıkama aşamalarında teknik kadromuz otokontrol sağlayarak halıları gözden geçirmektedir. İşlemlerin ilk aşamasında halılar doku analizine tabi tutulmakta step halı, el dokuması halı, akrilik halı, yün halı gibi farklı gruplara ayrılarak daha kaliteli bir şekilde hizmet sunulması sağlamaktadır. Bir sonraki aşamada halının dokusuna uygun olan halı temizleme şampuanları teknik kadromuz tarafından belirlenerek halının dokusuna işlemiş olan bütün halı akarları, bakteriler tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Kozyatağı Halı Yıkama Kapalı Kurutma Dolap Uygulaması

Islak yıkama aşaması ile beraber halılar tamamen kirden tozdan arındırıldıktan sonra kurutulma işlemine geçilmektedir. Başka yerlerde olduğu gibi açık ortamlarda değil son derece modern olarak üretilmiş olan kapalı kurutma dolaplarında halılarınızı nemden

ve sudan arındırmaktayız. Kozyatağı halı yıkama çözümlerinde kapalı kurutma uygulandığından dolayı halılar kurutma aşamasında hiçbir şekilde toz bakteri polen gibi unsurlarla yüzleşmemektedir. Böylece kısa bir süre içerisinde %100 oranında

nemden arındırılarak kurutulmuş olan halılar vakumlu poşetlerle tekrar ücretsiz nakliye hizmeti ile size sunulmaktadır. Son derece ekonomik fiyatın devreye girmiş olduğu Kozyatağı halı yıkama çözümlerimiz yüz güldürmektedir.

No Comments Yet.

Leave a comment

%d blogcu bunu beğendi: