Step Halı Yıkama 0 543 930 0538

STEP HALI YIKAMA

Step halılar klasik halı tarzından farklı olarak markalaşmış halı grubuna girmektedir. Dekorasyon niteliği ve değerli halı grubunda olmasından dolayı step halılar çok talep görmektedir. Step halılar göz alıcı özelliğe sahip ve kullanılan ipliklerin yüksek standartta teknolojiyle üretilmesinden dolayı yenilikçi tasarımları ile ilk sırada tercih edilmesine sebep olmaktadır. Step halıların geometrik çizgilere sahip modern desenleri ve uzun tüylü modelleri bulunmaktadır. İki grupta üretilen halıların pastel koyu renkler de üretilen ikinci grubu ve canlı parlak renklerde üretilen birinci grubu olarak üretimi yapılmaktadır.

Step Halı Nasıl Yıkanmalı?

Step halı yıkama böyle özel olan halıların kullanımı baz alınarak ortalama yılda iki defa yıkanması gerekir. Evcil hayvan beslenen evlerde step halıların daha sık yıkatılması gerekmektedir. Step halıların bazı modellerin de arka yüzde yapıştırma veya kumaş kaplaması olmaktadır. Bundan dolayı step halıların yıkanmadan önce kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Yapıştırma ve kumaş kaplaması olan step halılara yıkama işlemi yapılmadığından kuru temizleme işlemi uygulanmaktadır.  Step halı yıkama hizmeti veren firmamız donanımlı ekip ve ekipmanları ile step halılarınıza en uygun yıkama programını uygulamaktadır.

Web sitemizde ki formu doldurarak veya telefon numaramızdan bize ulaştığınız takdir de saha elemanlarımız tarafından halılarınız ücretsiz olarak evinizden veya işyerinizden alınır. Alınan halılar fabrikamıza getirilerek incelemeleri deneyimli personelimiz tarafından yapılır. Halılarda oluşmuş lekeler veya deformasyonlar olup olmadığı belirlendikten sonra kayıt altına alınması için ölçümleri yapılır. İşlem sonun da full otomatik makinalar sayesinde tozları ve tüy, saç gibi maddeleri temizlenir. Toz temizleme işleminin akabinde bilgisayarlı otomatik makinalarda önce ön yıkaması sonra da ana yıkaması yapılır. Step halı yıkama da özellikle dezenfektan ve anti bakteriyel deterjanlar kullanılarak yıkanan halılar yüksek devirde ki santrifüj makinelerde sıkılarak arındırılır. Havalandırma ve kurutma odalarında 9-12 saat arasında tam kuruma işlemi gerçekleşir. Kuruyan ve paketlemeye hazır hale gelen halılarınız zararlı organizmalardan temizlenip hijyen duruma getirilmek için MHS uygulamasından geçirilir. Son aşama paketleme işlemi bitiminde belirtilen gün ve saatte adresinize yine ücretsiz olarak teslim edilir.

Step Halı Yıkatmanın Faydaları

  • Halılarınız alerji yapma riski ortadan kalkar.
  • Lekeler geriye kesinlikle gelmez.
  • Yapısında ve renklerin de bozukluk olmaz.
  • Halılarınız güzel kokar.
  • Tela hurçlar içine konularak teslim edilir.
  • Step halılarınız mükemmel temizlenir.
  • Tamir hizmetiyle halılar bakımdan geçirilir.

Step halıların temizliği hem sevdikleriniz hem de sizin sağlığınız için çok önemlidir. Step halı yıkama hizmeti veren firmamız bunlara çok dikkat etmektedir. Yılların tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden taviz vermeden özverili bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her türlü halı yıkama hizmeti için ister wep sitemizden ister telefon numaramızdan bize ulaşarak halı yıkama ihtiyaçlarınızda bizden yardım alabilirsiniz.

No Comments Yet.

Leave a comment

%d blogcu bunu beğendi: