Altunizade Halı Yıkama

ALTUNİZADE HALI YIKAMA

Estetik görüntüsünün yanı sıra yalıtım ve emniyet faydalarıyla hayatımızı kolaylaştırmaya etkileri olan halıların değiştirilmesi, yerleştirilmesi gayet basit ve kolaydır. Değişik fiyatlarda her bütçeye uyan halı modelleri vardır. Halıların temizliği günlük olarak elektrik süpürgesi ile yapılmaktadır. Ancak silme işlemi oldukça zor ve yorucu olmaktadır. Ayrıca halıları silerken var olan kirleri daha da aşağılara itilmesine, halıya tamamen yerleşmesine ve orada bakteri üretmesine sebep olmaktadır. Halıların her gün süpürülmesi yüzeyde olan kirlerin temizlenmesini sağlamaktadır. Halıların hijyenik olarak temizlenmesi ancak halı yıkama ile yapıla bilinir. Halılarınızı uzun zaman yıpranmadan ve sağlıklı olarak kullanabilmek için Altunizade halı yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Eski sistem de balkonlar da yıkanan halıların insan gücü ile yapılmasından dolayı hem çok temiz olması hem de hijyen olması oldukça zordur. Eğer halılarınızı firmamıza yıkatmıyorsanız halılarınız tam olarak temiz olmasını bekleyemezsiniz.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Balkonlarda veya halı yıkama makinalarıyla evde yıkanan halılar tam olarak temizlenmediği gibi tam durulama sağlanamadığı için halı yıkama şampuanları halılarda kalarak daha sonrası için kir biriktirmeye ve tam kuruma yapılamadığından zamanla küflenmeler sebep olmaktadır. Altunizade halı yıkama firmamız da yıkanan halılarda bu tür sorunlar yaşamazsınız. Firmamızda kullanılan halı yıkama deterjanları anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Halıların kullanılmasına bağlı olarak kirlenme oranları da değişmektedir. Özellikle evde beslenen evcil hayvanlar ve çocuklar varsa halıların kirlenmeleri de o kadar çabuk olmaktadır. Yılların deneyimi ve son teknoloji makinalar yardımıyla halılarınızı makinalarda el değmeden yıkıyor sonrasında halı sıkma makinelerinde sıkıyoruz. Yoğun güneş ışığında kurutulan halılar da renk solmaları olmaktadır. Ayrıca nemli ortamlarda halıların kuruması oldukça zor olmakta bundan dolayı da halılarda bakteri üremesi yaşanmaktadır.  Firmamız Altunizade halı yıkama da halılarınız kapalı kurutma odalarında kurutulmaktadır. Asılarak kurutulan halılar güneş görmeden kurutulduğu için yaz, kış fark etmeksizin halı yıkama yapılmaktadır.

Halı Modelleri

 • Pelüş halı
 • İran halısı
 • Uşak halısı
 • Vintage halı ( eskitme halı)
 • Patcwork halı
 • Klasik halı
 • Deri halı
 • Jut halı
 • Shaggy halı
 • Duvar halısı
 • El dokuma halı

Altunizade halı yıkama da halılarınızın modeline uygun yıkama işlemi yapılmaktadır. Firmamıza halılarınızı güven içinde teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizden taviz vermeden yıllardır sizlere halı yıkama işlerinizde hizmet vermekteyiz. Ücretsiz servislerimizle halılarınızı evinizden alıyor size bildirilen gün ve saatte halılarınızı evinize teslim ediyoruz. Firmamız halı yıkama hizmeti haricinde yorgan, battaniye yıkama, koltuk yıkama, halı kenarları için overlok çekimi ve yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Kaliteli ve hızlı halı yıkama, hızlı teslimat önceliklerimiz arasındadır. Firmamıza internet sitemizden veya telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamıza teslim ettiğiniz halılarınız yıpranma garantisi altındadır. Kirli halıları siz dert etmeyin.

Comments are closed.