Esenevler Halı Yıkama

Esenevler Halı Yıkama

Fabrikamıza ulaşan halılarınız için özenli bir çalışma yürütmekteyiz. Firmamız senelerdir bu alanda hizmet vermekte ve ihtiyacınız olan her gün bizlere ulaşarak halılarınızı yıkatabilmektesiniz.

Bizler halılarınızın daha sağlıklı koşullarda kullanılması amacı ile anti-bakteriyel ürünler ve özel şampuanlar ile yıkamaktayız. Bu sayede kirlenmesini daha uzun sürelere yaymayı amaçlamaktayız. Esenevler halı yıkama süreçlerini değerlendirelim.

Halı Yıkama Süreçleri

  • Halılarınız adresinizden teslim alınır
  • Şubemize getirilir
  • Burada cinsine, ve ebatına göre ayrılır.
  • Ayrılan halılar toz alma makinalarında tozlarından arındırılır.
  • Tam otomatik halı yıkama makinalarında ve özel şampuanlar ile yıkanır.
  • Sıkma makinasına alınan halıların suyu sıkılır
  • Buharlı kurutma odalarımızda kurutulan halılar son kontrollerden geçer
  • Özel anti-bakteriyel kokular ile parfümlenir.
  • Ambalajlanarak ücretsiz servis imkânımız ile sizlere teslim edilir.

İlk günkü temizlik ve hijyene kavuşan halılarınız bu işlemlerden sonra sizlere teslim edilir. Daha uzun yıllar rahatça kullanmanız için halılarınızda gerekli bakımlarının yapılması gerekir. Böylelikle daha sağlıklı koşullarda yaşama süreciniz devam eder.

Esenevler halı yıkama daima uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliğimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Ümraniye esenevler halı yıkama fabrikası olarak halılarınız garantimiz altındadır. Lekeli halılarınızı özel ilaç formüllerimiz ile temizleyerek, lekesinden arındırıyoruz.

Hihyeni ve uygun fiyatı ön planda tutmakta olan firmamız, daha güçlü şekilde sizleri memnun ederek yoluna devam ediyor.

Halılar zamanla dış mekândan gelen tozlar ve kirler, uçucu bileşikler, yiyecek içecek kalıntıları gibi sebeplerden dolayı lifleri zarar görmektedir. Ev sakinlerinin sayısı, kullanım alanı ve halının durumuna göre değişiklik gösteren halılarınızın yıkama zamanı, ortalama sık kullanılan bir odada, 2 ile 4 ay aralıkla, daha az kullanılan bir odada ise 4 ile 6 ayda bir yıkatmanız mümkündür.

Ümraniye Esenevler Halı Fabrikası

Hayvan severlerin de bu konuyu dikkate almaları ve hayvan besleyen kişilerin halılarını daha sık yıkatmaları önerilir. Ayrıca çocuklu evlerin, okul veya kreşlerinde halılarını sık sık yıkatarak temizletmeleri şiddetle önerilir. Böylelikle gün iççinde birden fazla kişinin kullanmış olduğu halıların bakterileri arındırılır ve daha sağlıklı koşullarda yaşama elverişliliği arttırılır.

Daha iyi nefes almanızı sağlayan bu temizlik işlemi asla ihmal edilmemelidir. Alerjik hastalığı bulunan kişilerin ekstra özen göstermesi onlara daha faydalı olacaktır. Unutulmamalıdır ki halılar sağlık sorunu yaşatma potansiyeline sahip eşya ve gereçlerdir.

Kilim ve yolluklarınızı da Esenevler halı yıkama fabrikamızda temizletebilirsiniz. Tecrübesiz ve kalitesiz işçiliği ile halı yıkama işlemi yapan kişiler, müşterilerin şimdi ki kaygılarına neden olmaktadır. Bu durum ise halıların yıkanmadan sonra daha çabuk kirlenmesinin gerçekleştiğidir. Ancak dediğimiz gibi kalitesiz şampuan ve özensiz yıkama sonucu bu durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz.  Zaman tasarrufu ve masraftan kaçmak için uygulanan bu yöntem firmalara müşteri kaybı olarak geri döner. Ancak bizler geniş müşteri ağımız ve kuvvetli referanslarımız ile halılarınızı ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak sizlere teslim etmekte, kirlenme sürecini uzatabilmekteyiz.

Özellikle ev hanımlarının vazgeçilmez hizmetleri arasında yer alan halı yıkama, ofis ve iş yerlerinde de önemini korur. Bu nedenle belirli periyotlarla halılarınızı yıkatmalısınız.

Comments are closed.